සත්‍යයේ පුවත් අඩහැරය….

විරාග රාගය …

ක්‍රිකට් තරග ගැන විස්තර..

ලංකාවේ නිරූපිකාවන් බලන්න ඕන නම් මෙතැනින් බලන්න

HNDA සිසුන් මහ පාරේ….

Mr Bean

ඉඩම් ඔප්පු දස ලක්ෂයක් බෙදා දීමේ ජාතික වැඩපිළිවල, අග්‍රාමාත්‍යවරයාගේ ප්‍රධානත්වයෙන්…

Podu Jana Peramunaඅතිගරු ජනාධිපතිතුමාගේ නායකත්වයෙන් සහ අගමැතිතුමාගේ මගපෙන්වීමෙන් ඉඩම් ඔප්පු දස ලක්ෂයක් බෙදා දීමේ ජාතික වැඩපිළිවෙලට සමගාමීව හම්බන්තොට දිස්ත‍්‍රික්කයේ සූරියවැව ප්‍රදේශයේදී ඉඩම් ඔප්පු ලබා දීම අද (24) දින පැවැත්වීමට නියමිතව ඇත.

ඒ අනුව දීර්ඝ කාලයක් රජයේ ඉඩම් වල ජීවත් වූ පවුල් සදහා ඉඩම් ඔප්පු ලබා දීමේ ජාතික වැඩසටහන, ඉඩම් අමාත්‍ය ගයන්ත කරුණාතිලක මැතිතුමාගේ ආරාධනයෙන් ගරු අග්‍රාමාත්‍ය රනිල් වික්‍රමසිංහ මහතාගේ ප‍්‍රධානත්වයෙන් පැවැත්වීමට නියමිතය.මෙම අවස්ථාව සදහා නිවාස හා ඉදිකිරීම් අමාත්‍ය සජිත් ප්‍රේමදාස මහතා, කෘෂිකර්ම අමාත්‍ය මහින්ද අමරවීර මහතා, ධීවර සහ ජලජ සම්බත් රාජ්‍ය අමාත්‍ය දිලිප් වෙදාඅරච්චි යන මහත්වරුන් සහභාගීවීමට නියමිත අතර සූරියවැව වැදිවැව ඩී.එස් සේනානායක ආදර්ශ ගම්මානයේදී පැවැත්වීමට කටයුතු යොදා ඇත.

 

ජූනි 2019
M T W T F S S
« මැයි    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ලංකාවේ සුන්දර හෝටල් ගැන දැන් ගන්න…

ලේඛනාගාරය

Find any kind of Sri Lanka Jobs.

සිංහල අකුරු ලබා ගැනීමට