සත්‍යයේ පුවත් අඩහැරය….

විරාග රාගය …

ක්‍රිකට් තරග ගැන විස්තර..

ලංකාවේ නිරූපිකාවන් බලන්න ඕන නම් මෙතැනින් බලන්න

HNDA සිසුන් මහ පාරේ….

Mr Bean

වත්මන් ආණ්ඩුව මේ වන විට යැපෙන්නේ ද්‍රවිඩ ජාතික සන්ධානය මතයි – ශ්‍රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණ

Podu Jana Peramunaවත්මන් ආණ්ඩුව මේ වන විට යැපෙන්නේ ද්‍රවිඩ ජාතික සන්ධානය මත බවත් නව ආණ්ඩුක්‍රම ව්‍යවස්ථාව ගෙන ඒමට ආණ්ඩුව විසින් දරණ උත්සහයට විරෝධය පළකරන බවත් ශ්‍රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණ අවධාරණය කර සිටියි. අද (14) කොළඹදී පැවති මාධ්‍ය හමුවකදී මෙම අදහස් පළකරන ලද්දේ රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණේ සභාපති, හිටපු අමාත්‍ය මහාචාර්ය ජි. එල්. පීරිස් මහතා විසිනි. මෙම මාධ්‍ය හමුව සදහා සහභාගිවූ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී රෝහිත අබේගුණවර්ධන මහතා පවසා සිටියේ ආණ්ඩුව විසින් ඉදිරිපත් කර ඇති යෝජිත ව්‍යවස්ථා කෙටුම්පතේ භාෂා දෙක අතර යම් යම් පරස්පර අදහස් පවතින අතර ව්‍යවස්ථාව තුළ අඩංගුව ඇති කරුණු මොනවාද යන්න පිළිබදව නිසි අවබෝධයක් ඇත්තේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රීවරුන් වන ජයම්පති වික්‍රමරත්න සහ එම්.ඒ. සුමන්තිරන් වැනි අග්‍රාමාත්‍ය රනිල් වික්‍රමසිංහ මහතාට සහය ලබාදෙන සීමිත පිරිස පමණක් බවයි.

 

මැයි 2019
M T W T F S S
« අප්‍රේ    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ලංකාවේ සුන්දර හෝටල් ගැන දැන් ගන්න…

ලේඛනාගාරය

Find any kind of Sri Lanka Jobs.

සිංහල අකුරු ලබා ගැනීමට